Κυπριακή Δημοκρατία

Ξένες Διπλωματικές Αποστολές στην Κύπρο & Διεθνείς Οργανισμοί


ΡΩΣΙΚΗ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ (E)


ΠΡΕΣΒΕΙΑ ΤΗΣ ΡΩΣΙΚΗΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΣΤΗΝ ΚΥΠΡΙΑΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ

Πρεσβεία:

Aγίου Προκοπίου και Αρχιεπισκόπου Μακαρίου III
2406 ΄Εγκωμη
Λευκωσία
Κύπρος

Τ.Θ. 21845
1514 Λευκωσία

Κύπρος

Tηλ.: + 357 22 77 46 22, + 357 22 77 21 41, + 357 22 77 21 42, + 357 33 77 28 61 (Γραφείο Πρέσβη)

Τηλεμοιότυπο: + 357 22 77 48 54
Ηλεκτρ. Διεύθ.:
russia1@cytanet.com.cy
Ιστοσελίδα:
www.cyprus.mid.ru


΄Ωρες Γραφείου:
08:00 - 14:00 και 15:00 - 19:00 (Δευτέρα, Τετάρτη)
08:00 - 15:00 (Tρίτη, Πέμπτη)
08:00 - 14:00 (Παρασκευή)


Προξενικό Τμήμα:
Αρχιεπισκόπου Μακαρίου ΙΙΙ 39
2406 ΄Εγκωμη
Λευκωσία
Κύπρος

Τ.Θ. 21845
1514 Λευκωσία

Κύπρος

Tηλ.: + 357 22 77 68 32
Τηλεμοιότυπο: + 357 22 78 30 30

Ηλεκτρ. Διεύθ.: russianembassy.consulate@cytanet.com.cy



΄Ωρες Γραφείου:
09:00 - 13:00 (Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή)



Ρωσικό Πολιτιστικό Κέντρο:
Αλάσιας 16
Λυκαβητός

Λευκωσία

Tηλ.: + 357 22 76 16 07
Τηλεμοιότυπο: + 357 22 76 55 27

Ηλεκτρ. Διεύθ.: roscent@cytanet.com.cy



Εθνική Επέτειος:
12 Ιουνίου - Ημέρα Ρωσσίας



Kος. Stanislav
Osadchiy
Πρέσβης
Kα. Stella Berdnikova



Kος. Αndrey Panyukhov
Πληρεξούσιος Υπουργός
Kα. Elena Panyukhova

09.09.2013


Kος. Victor Kolupaev
Σύμβουλος
Kα. Nadezda Kolupaeva


Kος. Yury Kozin
Σύμβουλος
Kα. Elena Kozina


Kος. Nikolay Maslyaev
Σύμβουλος
Kα. Maria Maslyaeva


Kα. Alina Radchenko
Σύμβουλος


Kος. Nikolay Rubtsov
Σύμβουλος
Kα. Alla Strelnikova


Kος. Sergey Savinov
Σύμβουλος
Kα. Natalia Savinova


Kος. Pavel Smirnov
Σύμβουλος


Kος. Sergey Toritsin
Σύμβουλος
Kα. Olga Toritsina


Συνταγματάρχης Victor Bogoroditskiy
Στρατιωτικός Ακόλουθος
Κα. Svetlana Bogoroditskaya


Kος. IIya Dmitriev
Γραμματέας Α΄
Kα. Yulia Dmitrieva


Kος.Deni Musaev
Γραμματέας Α΄
Kα. Zlata Musaeva


Kος. Andrey Popov
Γραμματέας Α΄
Kα. Valentina Popova


Kος. Victor Stefanovich
Γραμματέας Α΄
Kα. Natalia Stefanovich


Kος. Valery Sushilin
Γραμματέας Α΄
Kα. Nina Sushilina


Kος. Oleg Vilkov
Γραμματέας Α΄
Kα. Yanina Vilkova


Kος. Dmitrii Zubarev
Γραμματέας Α΄
Kα. Natalia Zubareva


Συνταγματάρχης Stanislav Bukir
Βοηθός Στρατιωτικός Ακόλουθος
Κα. Tatiana Bukir


Αντισυνταγματάρχης Dmitry Grigoriev
Bοηθός Στρατιωτικός Ακόλουθος
Kα. Anastasia Grigorieva


Kος. Alexey Krasnoshtanov
Γραμματέας B΄


Kος. Dmitry Lynov
Γραμματέας B΄
Kα. Maria Lynova


Kος. Pavel Popovich
Γραμματέας B΄
Kα. Olga Popovich


Kος. Artur Rostomov
Γραμματέας Β΄


Kος. Vladimir Sadikov
Γραμματέας Β΄
Kα. Irina Sadikova


Kος. Nikolay Stushnov
Γραμματέας Β΄
Kα. Irina Stushnova


Kος. Alesandr Melnikov
Γραμματέας Γ΄
Kα. Natalia Melnikova


Kα. Natalia Rostomova
Γραμματέας Γ΄


Kος. Pavel Ryazanov
Γραμματέας Γ΄
Kα. Larisa Ryazanova


Kος. Evgenii Shkoliar
Γραμματέας Γ΄
Kα. Elena Shkoliar


Kος. Vladimir Chernyak
Ακόλουθος
Kα. Yulia Chernyak


Kα. Alla Khanaeva
Ακόλουθος


Kος. Maxim Pavelko
Ακόλουθος
Kα. Victoria Pavelko


Kος. Kirill Usov
Ακόλουθος


Kος. Dmitry Zharkov
Ακόλουθος
Kα. Daria Zharkova



Τελευταία Ενημέρωση στις: 23/12/2019 01:20:58 PM