Κυπριακή Δημοκρατία

Υπουργός


Προηγούμενοι Υπουργοί


ΝΙΚΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΗΣ 01.03.2018 - σήμερα
ΙΩΑΝΝΗΣ Γ. ΚΑΣΟΥΛΙΔΗΣ 01.03.2013 - 28.02.2018
ΕΡΑΤΩ ΚΟΖΑΚΟΥ-ΜΑΡΚΟΥΛΗ 05.08.2011 - 28.02.2013
ΜΑΡΚΟΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ 03.03.2008 - 05.08.2011
ΕΡΑΤΩ ΚΟΖΑΚΟΥ-ΜΑΡΚΟΥΛΗ 16.07.2007 - 02.03.2008
ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΙΛΛΗΚΑΣ 13.06.2006 - 16.07.2007
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΑΚΩΒΟΥ 01.03.2003 - 12.06.2006
ΙΩΑΝΝΗΣ Γ. ΚΑΣΟΥΛΙΔΗΣ 09.04.1997 - 28.02.2003
ΑΛΕΚΟΣ Π. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ 28.02.1993 - 08.04.1997
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΑΚΩΒΟΥ 22.09.1983 - 27.02.1993
ΝΙΚΟΣ Α. ΡΟΛΑΝΔΗΣ 09.03.1978 - 21.09.1983
ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΛ. ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΗΣ 16.06.1972 - 08.03.1978
ΣΠΥΡΟΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ 16.08.1960 - 15.06.1972





Τελευταία Ενημέρωση στις: 01/03/2018 12:11:07 PM